СБУ викрила привласнення бюджетних грошей, виділених на реконструкцію магістрального нафтопроводу в Житомирській області - Запоріжжя.Info

СБУ викрила привласнення бюджетних грошей, виділених на реконструкцію магістрального нафтопроводу в Житомирській області

У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин правопорушення

Служба безпеки України викрила факт привласнення бюджетних грошей виділених на реконструкцію магістрального нафтопроводу в Житомирській області. Про це повідомила прес-служба СБУ.

Правоохоронці встановили, що у 2018-2019 роках були проведені тендери на капремонт та реконструкцію об’єкту для посилення протидиверсійної та антитерористичної захищеності. Загальна вартість передбачених робіт становила майже 130 млн грн.

У тендері тоді перемогли дві столичні комерційні структури, які не мають  належної матеріально-технічної бази та кваліфікованих працівників для виконання відповідних робіт. Також на окремих ділянках робіт підрядники орієнтовно удвічі завищили вартість будівельних матеріалів. Для реалізації оборудки вони використали підконтрольні фірми з ознаками фіктивності. 

Поліція провела обшуки у приміщеннях підрядних організацій та безпосередніх виконавців робіт. В результаті було виявлено первинну бухгалтерську та іншу фінансову документацію, “чорнову” бухгалтерію, печатки фіктивних підприємств та майже чверть мільйона гривень.

У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин правопорушення, а також точного розміру завданих державі збитків.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com