Ryanair призупиняє 70% рейсів з Києва до кінця березня - Запоріжжя.Info

Ryanair призупиняє 70% рейсів з Києва до кінця березня

Без перерви курсуватимуть з аеропорту Бориспіль лише три рейси: до Відня, Берліна і Валенсії

Лоукост Ryanair призупинить польоти на 70% маршрутів з Києва до кінця березня, коли авіація переходить на літній сезон. Про це повідомило видання Avianews.

У повідомленні зазначається, що без перерви курсуватимуть з аеропорту Бориспіль лише три рейси: до Відня, Берліна і Валенсії.

Водночас з лютого Ryanair планує відновити рейси до Пафоса, Кракова, Познані, Мадрида, Лондона і Манчестера. Наразі також невідома доля рейсів Із Києва до Кельна, Дубліна, Бидгоща і Барселони. А вже наприкінці березня маршрутна мережа Ryanair з Києва нараховуватиме 26 пунктів.

Також Ryanair значно скоротив польотну програму з регіональних аеропортів України. Зокрема, до літнього сезону лоукост взагалі не літатиме з Харкова і Херсона. У Львові в авіакомпанії залишився лише один постійний маршрут – до Лондона, а рейси в Болонью вона відновить з 1 лютого.

Зимова маршрутна мережа Ryanair з Одеси охоплюватиме три аеропорти. Рейси до Кракова, Дюссельдорфа Веце, Гданська виконуватимуться з початку лютого. Наразі лоукост літає з Одеси до Кракова, однак з 10 січня на кілька тижнів припинить польоти за цим маршрутом.

Нагадаємо, у листопаді авіакомпанія Ryanair скасувала штраф за зміну для нових бронювань на 2 місяці, які буде зроблено в грудні 2020 року і січні 2021 року. Згідно з оприлюдненими правилами, новий рейс можна обрати на дати до 30 вересня 2021 року включно. До того ж запит на зміну вильоту необхідно подати не менше ніж за 7 днів до початкової дати перельоту.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com