Розтрата зерна на 2,8 млн грн: Чиновникам Охтирського комбінату хлібопродуктів повідомлено про підозру - Запоріжжя.Info

Розтрата зерна на 2,8 млн грн: Чиновникам Охтирського комбінату хлібопродуктів повідомлено про підозру

Вони планували заволодіти понад 189 тоннами насіння соняшнику, яке належало Держрезерву

Чиновники державного підприємства “Охтирський комбінат хлібопродуктів” Державного агентства резерву України намагалися заволодіти понад 189 тоннами насіння соняшнику, яке належало Держрезерву. Їм повідомлено про підозру, повідомляє прес-служба НАБУ.

“НАБУ і САП повідомили про підозру в причетності до розтрати зерна на суму понад 2,8 млн грн в. о. начальника виробничо-технічної лабораторії філії Державного підприємства “Охтирський комбінат хлібопродуктів” Державного агентства резерву України”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це вже третій підозрюваний у скоєнні злочину. Раніше про підозру повідомили в. о. директора однієї з філій Державного агентства резерву України в Сумській області та посадовій особі філії ДП “Охтирський комбінат хлібопродуктів”.

Слідство встановило, що в листопаді 2020 в. о. директора філії Держрезерву за попередньою змовою з іншими працівниками державного підприємства, без отримання дозволу власника насіння соняшнику, яке зберігалося на складах, вирішив відвантажити його комерційним структурам без оплати з їхнього боку. У такий спосіб вони планували заволодіти понад 189 тоннами насіння вартістю понад 2,8 млн грн, які належали Держрезерву.

Дії всіх підозрюваних кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 (“Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”) КК України.



ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com