Росія за наявності власних вакцин від коронавірусу дає своєму народу право вибору, чим щепитися, - Кравченко - Запоріжжя.Info

Росія за наявності власних вакцин від коронавірусу дає своєму народу право вибору, чим щепитися, – Кравченко

Росія, незважаючи на наявність власних препаратів від коронавірусу, дає своїм громадянам право вибору, чим щепитися: власною вакциною або зарубіжною. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив голова Національної медичної палати України Сергій Кравченко. 

Він нагадав, що центр “Гамалія”, вийшов на виробничі потужності в 2 млн доз на місяць вакцини. А в планах на перший квартал 2021 року – вийти на 8 млн доз на місяць.

“Зараз повним ходом йде процедура вакцинації. Мало того, в РФ насправді 3 вакцини: пептидна новосибірського “Вектора”, вона вже завершує процедуру реєстрації, закінчується робота над вірусною вакциною Інституту Чумакова, є зареєстрована вакцина “Супутник V”, яка активно застосовується, ще Інститут Мечникова працює над вакцинами. Тому у РФ проблем з розробкою вакцини і забезпеченням власного населення проблеми немає. Мало того, вони диверсифікували свої ризики, у них буде близько 5 власних вакцин, розроблених за різними технологіями, – пептидна, вірусна, векторна, – для реалізації федеральних програм”, – зазначив експерт.

Кравченко також заявив, що Росія створила сприятливі умови для реєстрації зарубіжних вакцин.

“Наприклад, вакцина компанії AstraZeneca проходила проміжні клінічні випробування на території РФ, Китайська також, компанія “Петрофарм” ще займається проведенням реєстрації вірусних вакцин китайської компанії “Синофарм”. Таким чином РФ диверсифікувала свої ризики, для реалізації федеральних програм є власні вакцини. Дається право вибору громадянам. Якщо вони хочуть альтернативу, то можуть в якості комерційної пропозиції отримати закордонні вакцини”, – підкреслив експерт.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com