Різдво по-григоріанськи: Рятувальники перейшли на посилений режим роботи – Запоріжжя Інфо

Різдво по-григоріанськи: Рятувальники перейшли на посилений режим роботи

Для швидкого реагування на надзвичайні ситуації рятувальники залучатимуть авіацію

Українські рятувальники перейшли на посилений режим роботи на період святкування Різдва по-григоріанськи. Таким чином вони перебувають у повній готовності до реагування на будь-які надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру. Про це повідомляє прес-служба ДержНС.

“З 9-ї години ранку 25 грудня до 9-ї ранку 28 грудня організовано взаємодію з місцевими органами влади, територіальними органами Національної поліції України, регіональними службами цивільного захисту з питань забезпечення техногенної і пожежної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення заходів із відзначення різдвяних святкувань та на випадок спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій. Також здійснюється посилений моніторинг пожежної обстановки на об’єктах з масовим перебуванням людей”, – йдеться у повідомленні.

Також слід зазначити, що для забезпечення швидкого реагування на надзвичайні ситуації та події рятувальники залучатимуть авіацію – Ан-26.

Нагадаємо, у ніч з 24 на 25 грудня християни західного обряду (переважно католики і протестанти), серед яких чимало українців, починають відзначати світле свято Різдва Христового, або просто Різдво, – одне з найважливіших християнських свят, встановлене на честь народження у плоті Ісуса Христа від Діви Марії.

Безпосередньо в день Різдва у церкві служать три особливі літургії – нічну месу, месу на зорі і денну месу. Тобто святкування Різдва проходить тричі – як народження Слова від Бога-Отця (вночі), Бога-Сина від Діви (на світанку) і народження Бога у душі, що вірує (вдень). Окрім цього, в ніч на 25 грудня до християн західного обряду приходить вже згаданий нами Санта.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com