Рідке скло: Німецькі вчені відкрили новий стан матерії - Запоріжжя.Info

Рідке скло: Німецькі вчені відкрили новий стан матерії

Згідно з результатами дослідження, суміші деяких твердих частинок у рідинах можуть рухатися, утворюючи стан рідкого скла

Учені з Констанцського університету в Німеччині заявили про відкриття нового стану матерії – рідкого скла. Про це повідомило видання НВ. 

Зазначається, що хіміки з Констанцського університету в Німеччині підтвердили, що атоми скла можна змусити рухатися, відкривши тим самим новий стан речовини, яку поки називають “рідке скло”.

Згідно з результатами дослідження, суміші деяких твердих частинок у рідинах можуть рухатися, утворюючи стан рідкого скла. За словами науковців, проаналізовані ними частки речовини за високих концентрацій блокують одна одну від обертання, але все ж можуть рухатися. Що неприпустимо для атомів звичайного скла.

“За певних густин частинок орієнтаційний рух застигав, тоді як поступальний рух зберігався, що приводило до утворення склоподібних станів, в яких частинки згрупувалися в локальні структури з аналогічною орієнтацією”, — пояснив автор дослідження Андреас Зумбуш.

Раніше вчені прогнозували можливість відкриття рідкого скла, і нове дослідження німецьких хіміків підтверджує, що подібні процеси руху атомів можуть відбуватися у склоутворювальних системах.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com