Реєстрація на пробне ЗНО-2021 стартує 5 січня і триватиме до 19 січня включно – Запоріжжя Інфо

Реєстрація на пробне ЗНО-2021 стартує 5 січня і триватиме до 19 січня включно

Вартість участі у пробному ЗНО-2021 сьогодні становить від 195 до 225 грн

Реєстрація для участі в пробному ЗНО-2021 розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Кожен охочий зможе зареєструватися для участі в пробному ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Про це повідомила прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти. 

Вартість участі у пробному ЗНО-2021 сьогодні становить від 195 до 225 грн, усе залежить від регіону. Різниця в ціні пов’язана з особливостями організації пробного ЗНО, зокрема, з вартістю друку й доставкою матеріалів у тому чи іншому регіоні, прогнозованою кількістю тестувань тощо.

Зазначається, що через складну ситуацію з поширенням Сovid-19 у 2021 році кожний учасник зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО, а отже, кількість тестувань значно зменшиться, унаслідок чого одиниця послуги стане суттєво дорожчою. 

Суттєвим плюсом цьогорічного пробного ЗНО стане те, що кожен учасник зможе завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021 і протестуватися вдома, після чого внести свої відповіді у форми на спеціальний сервіс для визначення результатів.

Нагадаємо, 10 грудня Міністерство освіти й науки України оприлюднило умови приймання до закладів вищої освіти у 2021 році. Згідно з інформацією МОН, реєстрація електронних кабінетів та завантаження до них документів має початися 1 липня, а приймання заяв та документів – 14 липня. Закінчується подання заяв о 18:00 23 липня – для тих, хто вступає лише за сертифікатами ЗНО, та о 18:00 16 липня – для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com