Раду суддів обурили заяви Саакашвілі. Він їм відповів: звідки вілли і яхти? - Запоріжжя.Info

Раду суддів обурили заяви Саакашвілі. Він їм відповів: звідки вілли і яхти?

Рада суддів України обурилася заявами голови виконкому Нацради реформ Міхеіла Саакашвілі про необхідність радикальної судової реформи. У відповідь екс-президент Грузії назвав їх елітними корупціонерами.

У Раді суддів заявили, що погоджуються з президентом Зеленським, що в суспільстві існує запит на справедливість.

Водночас Рада суддів та суддівська спільнота загалом «глибоко обурені заявами» Саакашвілі.

«Заява пана Саакашвілі, що “це буде фундаментальний переділ всього, що відбувається у нас у судовій системі” насторожує своєю радикальністю та безапеляційністю», — йдеться в заяві.

Також судді образилися на Саакашвілі, що він назвав суддівську гілку влади «глибоко хворою», у зв’язку з чим вона є головною винуватицею відсутності інвестицій в Україну.

Рада суддів нагадала, що Нацрада реформ, в якій працює Саакашвілі, є лише допоміжним органом.

«Повноваження голови комітету визначені відповідним указом (президента — ред.) і до них не належить вчинення дій, спрямованих на підрив конституційних засад поділу влади на законодавчу, виконавчу та судову, нехтування принципами незалежності судів та суддів», — йдеться у повідомленні.

Сам Саакашвілі відреагував на цю заяву у Facebook. Він згадав, що у Грузії як президент домігся звільнення 90% суддів і не шкодує про це.

В Україні суддівська система давно відірвалась від реального життя, економіки та добробуту громадян, вважає Саакашвілі.

«Судова влада перетворилась на елітну службу, яка обслуговує грошові потоки різних фінансових кланів. Вона дуже далека від проблем простих українців та суспільних інтересів», — наголосив він.

Голова виконкому Нацради реформ пояснив, що завдання влади — спростити систему та видалити з неї корупцію.

«І зверніть увагу на те, як живуть самі судді, на те, звідки в них шикарні вілли та яхти», — зазначив Саакашвілі.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com