Протягом цього року в Україні провели 118 трансплантацій, – МОЗ – Запоріжжя Інфо

Протягом цього року в Україні провели 118 трансплантацій, – МОЗ

За словами міністра охорони здоров’я України, наступного року планується збільшити кількість трансплантацій щонайменше вдвічі

Протягом 2020 року в Україні проведено 118 трансплантацій. Це на 40 трансплантацій більше, ніж торік. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу.

“Протягом 2020 року в Україні здійснено 8 пересадок серця, 19 пересадок печінки, 91 пересадку нирки. Всього цього року проведено 118 трансплантацій проти 78, які були зроблені у 2019 році”, – сказав Степанов.

Також він зазначив, що МОЗ планує у 2021 році збільшити кількість трансплантацій мінімум удвічі. За словами Степанова, наступного року буде зроблено не менше ніж 250 пересадок життєво важливих органів.

Глава МОЗ заявив, що вже за три роки Україна зможе запустити власну систему трансплантології.

“29 років цей напрямок медицини в Україні був, м’яко кажучи, в занепаді. Однак сьогодні у планах МОЗ досягти трансплантаційної незалежності”, – підкреслив він.

Нагадаємо, у грудні 2019 року Верховна Рада ухвалила, а президент підписав Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють питання трансплантації анатомічних матеріалів людині” (418-IX).

Документ регулює питання трансплантації анатомічних матеріалів людині, гармонізує національне законодавство з міжнародними актами та автоматизує процеси завдяки поступовому впровадженню Єдиної державної інформаційної системи трансплантації органів і тканин.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com