Протести проти підвищення тарифів на газ: У Херсонській обл. люди перекрили дорогу всеукраїнського значення - Запоріжжя.Info

Протести проти підвищення тарифів на газ: У Херсонській обл. люди перекрили дорогу всеукраїнського значення

Також акції протесту сьогодні відбуватимуться біля Херсонської ОДА та Херсонської міськради

У с. Чорнобаївка Херсонської області люди вийшли на протест проти підвищення тарифів на газ. Вони перекрили дорогу всеукраїнського значення, яка з’єднує Миколаївську та Херсонську області. Про це повідомила кореспондентка в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Зараз ми перебуваємо в с. Чорнобаївка. Тут дорога всеукраїнського значення, що з’єднує Миколаївську і Херсонську області. Тут сьогодні до всеукраїнської акції протесту приєдналося близько 20 місцевих жителів”, – сказала кореспондентка.

Мітингувальники вважають підвищений тариф геноцидом, тому що не мають таких грошей, щоб платити за завищені комунальні послуги.

Зазначено, що на місці вже були конфліктні ситуації: водії були незадоволені перекриттям траси, кажуть, повинні їхати за тисячі кілометрів і чекати по 10-20 хвилин, поки люди почнуть пропускати. На деякий час рух відкривають, проте вже за декілька хвилин люди знову перекривають трасу.

Також на місці працюють кількадесят правоохоронців, які стежать за правопорядком.

Крім того, сьогодні акція протесту також відбудеться біля Херсонської ОДА і Херсонської міськради. 

Нагадаємо, раніше протести проти підвищення тарифів на газ відбулися в Полтаві, Херсоні, Запоріжжі, Вінницькій, Закарпатській, Івано-Франківській та Львівській областях. Також раніше стало відомо, що 15 січня має відбутися загальноукраїнська акція протесту проти підвищення тарифів на газ.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com