Протести ФОПів: На Майдані Незалежності близько півсотні мітингувальників продовжують протест проти РРО та локдауну - Запоріжжя.Info

Протести ФОПів: На Майдані Незалежності близько півсотні мітингувальників продовжують протест проти РРО та локдауну

Підприємці облаштували на Майдані своє містечко з наметами, де можна випити чаю з печивом та послухати музику

Сьогодні, 13 січня, у Києві на Майдані Незалежності близько півсотні підприємців з різних міст України продовжують протестувати проти впровадження касових апаратів та локдауну. Про це повідомив кореспондент “112 Україна”. 

За його словами, підприємці облаштували на Майдані своє містечко з наметами, де можна випити чаю з печивом та послухати музику. Єдиний мінус, за словами підприємців, – відсутність пунктів обігріву. Координатор акції повідомив, що ніч минула спокійно, без заворушень. А от залишати Майдан ФОПівці не збираються.

“Ніч минула без провокацій, усе спокійно. Тільки холодно. Ми вкотре говоримо, що нам не дають можливості поставити пункти обігріву. Гріємося чаєм, гарячою кавою. Стояти будемо до вирішення питання по суті, поки не буде знято напруження в суспільстві через введення в дію законів 128, 129. Адже їхнє відтермінування минуло не для всіх. Підприємці не можуть планувати свій бізнес далі, бо не розуміють, що далі відбуватиметься. Ми будемо стояти доти, доки закон 3853-1 або 2 і 3993 не буде ухвалено. Сьогодні багато людей, навіть народний депутат прийшов до нас, приніс нам холодець, який зробив власноруч”, – розповів координатор акції Роберт.

Нагадаємо, 1 грудня Верховна Рада ухвалила в першому читанні та в цілому законопроект № 4439-д про відтермінування використання касових апаратів для бізнесу. За проголосували 319 нардепів. 

Водночас із 1 січня було змінено порядок ведення обліку доходів і витрат. З 1 січня 2021 року ФОП-“загальники” зобов’язані вести облік доходів і витрат та мати підтверджувальні документи щодо походження товару. Але облік доходів і витрат може вестися в паперовому та/або електронному вигляді, у тому числі через електронний кабінет.

Також з 1 січня 2021 року скасовано вимогу для платників єдиного податку щодо реєстрації Книги в податкових органах. При цьому платникам не потрібно подавати будь-які заяви чи повідомлення до органу контролювання щодо скасування реєстрації книг, які було зареєстровано у 2020 році.

112.ua
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com