Протести ФОП: На Майдані понад 2,5 тис. мітингувальників, вони хочуть зустрічі із Зеленським – Запоріжжя Інфо

Протести ФОП: На Майдані понад 2,5 тис. мітингувальників, вони хочуть зустрічі із Зеленським

Якщо не вдасться зустрітися із Зеленським під ОП, протестувальники мають намір піти до Палацу спорту, де сьогодні має виступати ” Квартал-95″

Зараз на Майдані Незалежності в Києві близько 2,5 тис.ФОП, вони хочуть зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським. Про це повідомляє кореспондент “112 Україна”.

“Зараз на Майдані понад 2,5 тис.мітингувальників. Вони хочуть піти ходою до ОП на Банкову, щоб до них особисто вийшов президент України Володимир Зеленський. Якщо він не вийде, вони кажуть, що будуть чекати його більше години, можливо у нього є невідкладні справи, якщо він не вийде, тоді вони підуть до Палацу спорту. Там, за їхніми словами, виступає сьогодні Студія”Квартал-95″. На Майдані вони залишать своїх людей, близько 300 осіб, щоб поліція не зайняла Майдан Незалежності. Просять правоохоронців не перешкоджати їм, адже акція узгоджена з КМДА та міською радою, а також з самими правоохоронцями”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, підприємці з усієї України продовжують акцію протесту на Майдані Незалежності. Головні вимоги до влади залишаються незмінними: скасування касових апаратів і право на працю під час локдауну.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com