Протест ФОПів: Без середнього бізнесу фундаменту економіки не буде - Запоріжжя.Info

Протест ФОПів: Без середнього бізнесу фундаменту економіки не буде

Нині ситуація є спокійною. На Майдані можна побачити лише кілька десятків підприємців

У Києві на Майдані Незалежності підприємці з різних міст продовжують відстоювати своє право на роботу під час карантину та вимагають скасування касових апаратів. Про це повідомив кореспондент “112 Україна”.

Українські ФОПи вже майже місяць протестують на Майдані. Нині ситуація є спокійною. На Майдані можна побачити тільки кілька десятків підприємців. Водночас за порядком продовжують стежити правоохоронці та нацгвардійці. 

Самі ж підприємці запевняють, що стоятимуть доти, доки їх не почують. Також планують 26 січня знову прийти на масштабний мітинг під стіни Верховної Ради. 

“Ми теж освічені, знаємо, як у Європі, як у наших колег. Без середнього бізнесу фундаменту економіки не буде. Ми на цьому наполягаємо і хочемо, щоб до нас дослухалися. Ми хочемо в мирний спосіб дотриматися всіх українських законів і показати, що є середній бізнес, який може працювати на благо нашої держави… Ми чекаємо наших засмаглих депутатів, ми зрівняємо їх із нашими поглядами на Україну. Чекаємо, що з 26 січня ми обов’язково знову своєю позицією будемо їм нагадувати, що ми стоїмо для того, щоб нас помітили і щоб ми разом з ними дійшли консенсусу”, – запевняє підприємець з Полтави Микола.

Нагадаємо, 1 грудня Верховна Рада ухвалила в першому читанні та в цілому законопроект № 4439-д про відтермінування використання касових апаратів для бізнесу. За проголосували 319 нардепів. 

112.ua
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com