Промисловець українського походження Дерипаска подарував Миколаєву Сучасний медцентр для лікування COVID-19 - Запоріжжя.Info

Промисловець українського походження Дерипаска подарував Миколаєву Сучасний медцентр для лікування COVID-19

З 21 грудня в Миколаєві почне приймати перших пацієнтів новий медичний центр з лікування COVID-19, який розрахований на 66 ліжкомісць і оснащений передовим медичним обладнанням від провідних світових виробників.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, ініціатором проекту виступив Олег Дерипаска, промисловець українського походження.

“Сучасний медичний центр для лікування пацієнтів з позалікарняною пневмонією побудований в рекордно короткі терміни-всього за півроку. – розповідають журналісти подробиці про появу в Миколаєві сучасно медичного закладу. – Ініціатива його будівництва належить українському промисловцю Олегу Дерипаску. Витрати на будівництво склали 155 млн грн. Нове медустанова буде приймати пацієнтів з усього Миколаєва, в тому числі співробітників Миколаївського глиноземного заводу і членів їх сімей”.

Медцентр розрахований на 66 ліжкомісць, у тому числі 6 ліжок реанімаційного відділення, оснащених апаратами ШВЛ. Центр має в своєму розпорядженні власним діагностичним відділенням, лікувальним блоком і відділенням реанімації, оснащений високотехнологічним медобладнанням від провідних світових виробників, в т.ч. комп’ютерним томографом, апаратами лабораторної та функціональної діагностики та УЗД експертного класу.

Новий медичний центр в Миколаєві побудований з урахуванням сучасних стандартів і вимог до медичних установ.

“Пацієнтів будуть розміщувати в ізольованих боксах з індивідуальними входами. У медцентрі є також окрема палата для людей з обмеженими можливостями. У всіх палатах є кондиціонери, телевізори та необхідні меблі. Будівля повністю відповідає вимогам Міністерства охорони здоров’я та наглядових органів, а його конструкція дозволяє уникнути перетину потоків хворих і здорових людей”, — розповіли журналісти подробиці про об’єкт, будівництво якого ініціював і профінансував промисловець українського походження Олег Дерипаска.

Новий медцентр передається Миколаївській міськлікарні №5, а Миколаївський глиноземний завод забезпечить його необхідним на перший час запасом ЗІЗ і медикаментів. В даний час медцентр орієнтований на боротьбу з коронавірусом, але згодом буде перепрофільований в імунологічний центр.

Олег Дерипаска небайдужий до України, на що у нього є вагомі особисті причини. Дід бізнесмена, який загинув під час Великої Вітчизняної війни, був українцем. Знаменитий онук побудував на його честь православний храм.

Промисловець українського походження Олег Дерипаска бере активну участь у долі українців. Як повідомляли ЗМІ, в жовтні він допоміг визволити з піврічного полону Нігерійських піратів українського моряка. Родичі українця, у яких Пірати вимагали викуп, втратили надію на допомогу офіційної української влади і звернулися до Олега Дерипаски. Йому добре знайома специфіка африканських країн-там працюють підприємства заснованої ним металургійної компанії.  У 2016 році він допоміг гвінейцям перемогти спалах вірусу Ебола, побудувавши найсучасніший в Західній Африці медичний центр.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com