Прокурора Запорізького гарнізону затримали під час одержання хабара в 5 тис. доларів - Запоріжжя.Info

Прокурора Запорізького гарнізону затримали під час одержання хабара в 5 тис. доларів

Посадовець вимагав неправомірну вигоду від військовослужбовця за закриття кримінального провадження

Прокурора Запорізького гарнізону затримали під час одержання хабара в 5 тис. дол. Про це повідомила генеральний прокурор України Ірина Венедіктова у Facebook.

“Самоочищення системи в дії: на 5 тис. дол. хабара викрито військового прокурора Запорізького гарнізону. Генеральна інспекція Офісу генпрокурора спільно з ДБР та СБУ затримали його під час одержання 5 тис. дол. Далі – повідомлення про підозру та обрання прокуророві запобіжного заходу”, – повідомила Венедіктова.

‼️Самоочищення системи в дії – на 5000$ хабара викрито військового прокурора Запорізького гарнізону‼️ Спробував…

Опубликовано Ірина Венедіктова Понедельник, 11 января 2021 г.

Також у дописі зазначено, що хабар чиновник мав отримати за непритягнення до відповідальності за шахрайство. Встановлено, що керівник військової прокуратури вимагав неправомірну вигоду від військовослужбовця за закриття кримінального провадження.

Ім’я та прізвище високопосадовця не розголошують.

Нагадаємо, 5 грудня повідомляли, що в Дніпропетровській області чиновник одного з підрозділів Головного управління Національної поліції вимагав хабара від автоперевізника. Як зазначено, на момент виконання обов’язків керівника відділення безпеки дорожнього руху в Дніпропетровській області він вимагав від автоперевізника 40 тис. грн щомісяця. Хабар поліцейський повинен був отримувати систематично, а натомість закривати очі на перевезення вантажів, що перевищують встановлені норми масо-габаритного контролю.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com