Продовження карантину: В ОАСК оскаржують постанову уряду – Запоріжжя Інфо

Продовження карантину: В ОАСК оскаржують постанову уряду

Житель Харкова оскаржує продовження карантину до 28 лютого

В Окружному адміністративному суді міста Києва оскаржують продовження Кабінетом Міністрів України карантину до 28 лютого і запровадження жорсткого локдауну з 8 по 25 січня. Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

“До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов жителя Харкова до Кабінету Міністрів. Позивач просить суд скасувати постанову уряду, якою продовжено дію карантину до 28 лютого 2021 року і встановлено додаткові карантинні обмеження в період з 8 по 25 січня 2021 року”, – йдеться в повідомленні.

Йдеться про оскарження постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236.

На думку харків’янина, зазначеною постановою уряд протиправно встановив заборону на здійснення окремих видів господарської діяльності та обмежив конституційні права жителів України на період карантину.

Разом із позовом до суду надійшла заява про його забезпечення, в якій позивач просить суд призупинити дію оспорюваної постанови КМУ до вирішення справи по суті, додали в суді.

Наразі суд вирішує питання про наявність правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження в адміністративній справі.

Нагадаємо, 9 грудня Кабінет Міністрів ухвалив рішення про запровадження посилених карантинних обмежень в Україні з 8 по 24 січня. Також Кабінет Міністрів продовжив дію карантинних обмежень “помаранчевої” зони, які діють сьогодні, до 28 лютого 2021 року.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com