Предстоятель УПЦ привітав православних з Різдвом Христовим - Запоріжжя.Info

Предстоятель УПЦ привітав православних з Різдвом Христовим

Син Божий по своїй любові до людей прийшов на землю, щоб нас піднести до неба. Як повідомляє Центр інформації УПЦ, про це Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій говорить у відеопривітанні, яке транслюють центральні українські телеканали 6-го і 7-го січня.

 
“Сьогодні ми з любов’ю молитовно згадуємо і прославляємо велике благочестя таємницю – явище Бога у плоті. Син Божий стає Сином Людським, щоб нас, людей, зробити синами Божими по благодаті. Богомладенець Христос ще лежить в яслах загорнутий, а вже хвилюються царі. Три східні царі, рухомі любов’ю до істини, приходять до Віфлеємської печери, поклоняються немовляті Христу і приносять з собою дари: золото, ладан і смирну. Лукавий цар Ірод впадає в страх, і замість того, щоб прийти і розумно вклонитися Богомладенцю Христу і отримати у нього благословення для себе і свого народу, впадає в безумство і починає шукати як вбити Христа. Навіть римський імператор Август, перед яким тремтів весь світ, служить таємниці Боговтілення. Він повелів зробити перепис населення і не підозрював, що в цьому головним було не перерахувати своїх підлеглих, а те, щоб привести до Віфлеєму Пречисту Діву Марію, щоб вона саме там народила Месію – Христа, як було сказано древніми пророками”, – підкреслив Предстоятель.

 
Блаженніший закликав об’єднатися в молитві за мир і просити у Господа сил гідно переносити випробування.

 
“Ми дякуємо нашому Спасителю за те, що він прийшов на землю, викупив нас, що він нас підніс до неба. Ми молимося Спасителю, щоб він зміцнив і дав сили гідно переносити всі випробування і хвороби, які сьогодні охопили весь світ, щоб ми були в цьому переможцями. Ще раз вітаю всіх вас, дорогі брати і сестри, з Різдвом Христовим!
 
Бажаю всім здоров’я, щастя, порятунку. Нехай Божий мир і Боже благовоління, які оспівані ангелами в Різдвяну ніч, наповнюють наші серця, наші сім’ї, нашу українську землю і весь світ. З Різдвом Христовим!”,- побажав Митрополит Онуфрій.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com