Предстоятель ПЦУ Епіфаній не проти легалізації медичного канабісу, але із застереженнями – Запоріжжя Інфо

Предстоятель ПЦУ Епіфаній не проти легалізації медичного канабісу, але із застереженнями

Разом з тим, митрополит ПЦУ наголошує на ймовірності небезпеки такої ініціативи, коли під виглядом медичного використання, цей засіб застосовуватимуть як наркотик

Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній вважає, що в країні можлива легалізація канабісу в медичних цілях, але із низкою застережень. Про це він заявив в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

“Якщо це буде використовуватися виключно в корисних, в медичних цілях і не буде зловживання як наркотику”, – сказав глава ПЦУ у відповідь на питання однієї зі слухачок про те, як церква ставиться до легалізації медичного канабісу. 

За словами митрополита Епіфанія, коли він зустрічався з прем’єр-міністром і президентом України, вони обговорювали запобігання такій ситуації, за якої дозвіл використання зазначеного засобу міг би призвести до згубних наслідків.

Йдеться про те, щоб під виглядом медичного призначення, застосування канабісу не зумовило процвітання наркоманії в українській державі.

Нагадаємо, в Офісі президента вважають, що питання легалізації канабісу в медичних цілях не повинно залишатися тільки для спекуляцій політикам, тому цю ініціативу внесли до опитування 25 жовтня, під час місцевих виборів в Україні.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com