Повернувся з Екваторіальної Гвінеї і помер: У Харкові зафіксували летальний випадок малярії – Запоріжжя Інфо

Повернувся з Екваторіальної Гвінеї і помер: У Харкові зафіксували летальний випадок малярії

Симптоми хвороби у чоловіка з’явилися вже вдома

У Харкові від малярії помер чоловік, який повернувся з Африки. На континенті його покусали комарі, а вже в Україні виявилося, що він захворів на малярію. Про це повідомляє прес-служба Центру громадського здоров’я МОЗ України.

“19 грудня 2020 року в Харкові зареєстрували завізний випадок малярії у 44-річного чоловіка”,- йдеться в повідомленні.

Виявилося, що чоловік працював у Республіці Екваторіальна Гвінея, під час перебування в якій малярією не хворів, проте зазначав багаторазові укуси комарами. 

Хворий повідомив, що відчув симптоми після повернення до України. Однак за медичною допомогою звернувся тільки за 10 днів. 

Лікарі діагностували малярію. Однак, на жаль, стан пацієнта був уже дуже важким, його не вдалося врятувати. 

Зазначимо, що в травні цього року в Харкові на малярію перехворів двадцятирічний студент. А в липні у Львівській області з діагнозом “малярія” госпіталізували 46-річного чоловіка, який повернувся з однієї з країн Африки.

Малярія – інфекційне захворювання, яке характеризується гострим, а часом затяжним перебігом, періодичними підвищеннями температури тіла, збільшенням печінки, селезінки. Захворювання передається від хворого до здорової людини через укуси малярійних комарів. В Україні передання малярії комарами не відбувається. Всі зареєстровані випадки захворювань – завезені, переважно з країн Африки, Азії, Південної та Північної Америки.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com