Потрібна допомога Наталі Волинській, яка все життя бореться із нейрофіброматозом - Запоріжжя.Info

Потрібна допомога Наталі Волинській, яка все життя бореться із нейрофіброматозом

У США навчились робити операцію, яка може суттєво полегшити стан жінки

Киянці Наталі Волинській не пощастило народитися із нейрофіброматозом – рідкісною генетичною хворобою, яка провокує ріст пухлин по всьому тілу. І не поодиноких – вони з’являються сотнями і тисячами. Цей стан помітно впливає на якість життя і несе із собою ризики на кшталт спонтанного переродження цих утворень у злоякісні.

Втім, у США наразі розробили і застосовують методику електродесикації, яка суттєво поліпшує стан людей із НФ. Під час однієї такої процедури за допомогою струму точково видаляють 500-800 утворень на тілі пацієнта. Для порівняння, наразі в Україні вміють хірургічно видаляти не більше 3-5 зовнішніх пухлин за раз. Електродесикація у порівнянні з традиційною хірургією також суттєво полегшує процес реабілітації.

Американський лікар Андре Паноссіан, котрий проводить подібні операції, погодився прийняти Наталю. Втім, на лікування знадобиться чимала сума – до Нового року сама лише процедура коштувала 18 000 доларів, а зараз її ціна має зрости. А потрібні ще кошти на супутні витрати – зокрема на аналізи та ліки.

Тому Наталя звертається по допомогу. Будь-яка сума буде помічною. Перерахувати кошти можна за такими реквізитами:

Монобанк: 5375 4114 0427 4800 Наталія Волинська,

Приватбанк: 4149 6293 1039 6536, Наталія Волинська.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com