Pornhub видалив 10,6 млн своїх секс-відео через скандал із дитячим порно та зґвалтуваннями - Запоріжжя.Info

Pornhub видалив 10,6 млн своїх секс-відео через скандал із дитячим порно та зґвалтуваннями

На сайті пояснили, що частину роликів прибрали із загального доступу, але не видалили повністю

Найбільший порносайт Pornhub видалив до 80% своїх секс-відео після скандалу навколо дитячого порно та відео зґвалтувань. Про це повідомила прес-служба сайту.

“У межах нашої політики щодо заборони неперевірених авторів ми тепер також припинили весь раніше завантажений контент, який не було створено партнерами по контенту або учасниками модельної програми”, – повідомила адміністрація Pornhub.

На сайті пояснили, що частину роликів прибрали із загального доступу, але не видалили повністю. Наступного року сервіс дасть можливість користувачам верифікувати свої облікові записи, і тоді ці відео знову зможуть дивитися всі користувачі.

До очищення контенту на Pornhub було розміщено близько 13,5 млн відео, згідно з даними, що відображаються в рядку пошуку сайту, і велика кількість з них – із неперевірених облікових записів.

Проте тепер за новими правилами на сайті залишиться лише контент партнерів і верифікованих “моделей” (учасників та учасниць спеціальної “модельної програми”), які самі мають викладати свої ролики, тобто відео зі своєю участю.

На думку Pornhub, проблема виникла через компанії, які виступають проти порнографії загалом і пропагують заборону секс-відео.

“Це організації, які працюють на знищення порнографії, заборону матеріалів, які вони називають безсоромними, та закриття комерційної сексуальної праці. Це ті самі сили, що 50 років демонізували Playboy, Національний фонд мистецтв (Федеральна агенція США, покликана підтримувати сучасне мистецтво, – ред.), сексуальну освіту, ЛГБТ-права, права жінок та навіть Американську бібліотечну асоціацію (її критикували за підтримку геїв та лесбійок, – ред.). Сьогодні це відбувається з Pornhub”, – йдеться в заяві порносайту.

Нагадаємо, в американському виданні New York Times опублікували статті, що на порносайті Pornhub містяться ролики, в яких є неповнолітні дівчата. Також зазначалося, що кілька жертв зґвалтувань знайшли там відео цих самих інцидентів, зняті зловмисниками. Після інциденту Mastercard і Visa заборонили здійснювати платежі своїми картками на Pornhub.

Pornhub – найпопулярніший у світі та в Україні порносайт. Торік українці увійшли до топ-двадцятки за кількістю трафіку на цьому ресурсі, посівши 16-те місце.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com