Польський уряд буде боротися з нелегальною працею – руками працівників – Запоріжжя Інфо

Польський уряд буде боротися з нелегальною працею – руками працівників

Нелегальна робота – це робота, яка виконується на користь роботодавця, не спираючись на будь-який письмовий договір.

Збільшення кількості незадекларованих працівників підтверджують дані Національної інспекції праці, яка перевірила перевірку законності працевлаштування у понад 66,6 тис. осіб у поточному році. Серед них було виявлено понад 1,2 тисячі громадян Польщі які працювали неофіційно, та понад 2,8 тисячі іноземців виконували роботи без письмових умов, повідомляє praca.gazetaprawna.pl.

Причин багато. Сама Інспекція праці вказує на працевлаштування всупереч нормам через економію працедавцем витрат на оплату праці, соціальне та медичне страхування, Фонд праці, аванси з податку на прибуток, різні збори, пов’язані з працевлаштуванням (навчання, медичні огляди, послуги з охорони праці). Інколи, через це, працівник може отримувати більше грошей на руки.

Нещодавно, Польський Сейм, прийняв поправку яка передбачає що доходи від незаконної праці не будуть враховані до PIT, а це означає що працівник втрачає право на повернення податку. А в разі виявлення факту незаконної праці, працівник буде вимушений заплатити PIT (за весь період незаконної праці) зі свого гаманця.

Як пояснюють у Міністерстві Фінансів це нововведення має на меті заохотити працівників покинути тіньову економіку. Зміни набудуть чинності з 1 січня 2022 року.

А як на вашу думку, чи допоможе це зменшить кількість нелегально працевлаштованих українців в Польщі? Напишіть про це у своїх коментарях.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.




ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com