"Політики повинні прибрати свої амбіції, адже на кону - життя нації", - українці про необхідність закупівлі російської вакцини " Супутник V" - Запоріжжя.Info

“Політики повинні прибрати свої амбіції, адже на кону – життя нації”, – українці про необхідність закупівлі російської вакцини ” Супутник V”

Статистика нових захворювань і смертей в Україні від коронавірусної інфекції невтішна. Тим часом, у світі швидкими темпами поширюється новий штам коронавірусу. І невідомо, що буде відбуватися в нашій країні, поки ми отримаємо вакцину від нинішнього захворювання. При цьому українці вже могли б масово вакцинуватися, якби влада погодилася на закупівлю “Супутник V” в Росії. Наші співгромадяни впевнені, що країна – виробник не має значення, а політикам варто було б прибрати амбіції, адже на кону – життя народу. Своєю думкою вони поділилися в передачі “Чуємо кожного”.

“Враховуючи масштаб поширення коронавірусу, ситуацію, яка склалася в світі і в країні, головне – щоб вакцина була, а звідки – не має значення”, – вважає житель Івано-Франківська.

“Якщо вакцина буде ефективною – нехай вона буде російською, та якою завгодно. Ми ж не маємо нічого проти російського народу. Це все політики”, – каже ще один житель міста.

“Мають значення тільки терміни, коли вакцина від коронавірусу буде в Україні і наші співгромадяни почнуть вакцинуватися. Все інше – країна походження значення не має”, – впевнена мешканка Маріуполя.

“Ми будемо раді, якщо візьмемо вакцину у наших найближчих сусідів – Росії”, – заявляє пенсіонерка їх Миколаєва.

Українці також вважають, що влада робить величезну помилку, не погоджуючись на закупівлю “Супутник V”, адже у світі – величезна черга за вакцинами, і наша країна – знаходиться майже в її кінці.

“Вакцинацію вже давним-давно пора почати. Рішення про відмову закупити в Росії – неправильне. Влада не справляється з епідемією. Зеленському терміново треба погоджуватися на пропозицію Росії, тим більше, що гроші вже виділені”, – вважає херсонець.

“Здоров’я людей понад усе. І амбіції політиків не повинні в це втручатися”, – заявляє житель Миколаєва. 

“Влада вже давно могла б закупити цю вакцину і подбати про своїх людей. у підсумку і захворювань було б менше, і смертей”, – впевнена мешканка Маріуполя.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com