Поліція розслідує факт вимирання 185 червонокнижних сірих журавлів у заповіднику "Асканія-Нова" - Запоріжжя.Info

Поліція розслідує факт вимирання 185 червонокнижних сірих журавлів у заповіднику “Асканія-Нова”

Наразі лабораторним шляхом встановлюються причини загибелі птахів

У Херсонській області правоохоронці розпочали досудове розслідування факту вимирання близько 185 сірих журавлів, які занесені до Червоної Книги України, у заповіднику “Асканія-Нова”. Про це повідомляється на сторінці поліції Херсонської області в Facebook.

“В ході моніторингу соціальних мереж співробітниками поліції був виявлений факт вимирання червонокнижних журавлів у заповіднику “Асканія-Нова”. Наразі поліцією відкрите кримінальне провадження, проводиться досудове розслідування”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на місці події слідчі Чаплинського відділення поліції встановили всі обставини події та розпочали досудове розслідування. За словами директора заповідника, впродовж тижня вимерло близько 185 сірих журавлів, які занесені до Червоної Книги України. Однією з версій слідчих є те, що журавлі могли харчуватись зерном, обробленим хімікатами для боротьби з гризунами.

Наразі лабораторним шляхом встановлюються причини загибелі птахів. На місці події працюють поліції, Держпродспоживслужби та екологічної інспекції.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 239 “Забруднення або псування земель” Кримінального кодексу України. Поліція встановлює коло осіб, причетних до вимирання птахів. Також встановлюються збитки, завдані державі.

Нагадаємо, у 2019 році заповідник “Асканія-Нова” у Херсонській області відзначив 100-річний ювілей. У заповіднику мешкають зебри, коні, сайгаки, бізони і багато інших копитних як у дикій природі.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com