Погода на вихідні: В Україні синоптики прогнозують опади та хмарність – Запоріжжя Інфо

Погода на вихідні: В Україні синоптики прогнозують опади та хмарність

На вихідні, 25-27 грудня, синоптики прогнозують опади та хмарність

[media type= “picture” position= “1”] На вихідні, 25-27 грудня, синоптики прогнозують опади і хмарність. Про це повідомив Укргідрометцентр.

У п’ятницю, 25 грудня, на всій території України очікуються опади. У західних регіонах дощ із мокрим снігом. Температура повітря в західних областях коливатиметься від +2 до + 4 як удень, так і вночі. На півночі синоптики прогнозують дощі. Температура повітря в північних областях України становитиме від +2 до +4 вдень і від -1 до + 2 – вночі. У південних областях також очікуються дощі. Температура повітря вдень від + 7 до +9, а вночі – від +3 до + 5. На сході синоптики прогнозують мокрий сніг із дощем. Температура вдень від -1 до -3, а вночі – від -4 до -6 градусів. 

У столиці цього дня очікується дощ. Температура повітря становитиме від +2 до +4 як удень, так і вночі.

 

У суботу, 26 грудня, на всій території України прогнозують хмарність, опади очікуються в східних і південних областях. На сході синоптики прогнозують дощі. Температура повітря в східних областях від +2 до +4 вдень і від -1 до +3 – вночі. У південних областях також дощ. Температура становитиме від + 3 до +5 градусів як удень, так і вночі. На решті території України опадів не очікується. На заході температура повітря в суботу становитиме від -1 до +1 і вдень, і вночі. У північних областях температура теж сягатиме максимум +1 і вдень, і вночі.

У Києві цього дня опадів не очікується. Температура повітря коливатиметься від -1 до +1.

У неділю, 27 грудня, в деяких областях України очікується мінлива хмарність та опади. У східних областях синоптики прогнозують мокрий сніг із дощем. Температура повітря на сході буде від -1 до +2 вдень і від -1 до -3 – вночі. У південних областях також очікуються опади. На півдні дощі, а температура становитиме від +2 до +5 вдень і від 0 до + 2 – – вночі. У західних областях мінлива хмарність, а стовпчик термометра покаже від 0 до + 2 градусів вдень і від -2 до -6 – вночі. У північних областях синоптики також прогнозують мінливу хмарність без опадів. Температура повітря в північних областях буде від 0 до + 2 градусів вдень і від -1 до -4 – вночі. 

У столиці цього дня очікується мінлива хмарність, без опадів. Температура повітря становитиме від +1 до +3 вдень і від -1 до -3 – вночі. 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com