Погода на вихідні: У деяких областях України очікується мокрий сніг з дощем – Запоріжжя Інфо

Погода на вихідні: У деяких областях України очікується мокрий сніг з дощем

На вихідні, 19-20 грудня, синоптики прогнозують мокрий сніг з дощем у північних та східних областях України

На вихідні, 19-20 грудня, синоптики прогнозують мокрий сніг з дощем у північних та східних областях України. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

У суботу, 19 грудня, на півночі України в цей день температура повітря становитиме від -1 до +1 градусів вдень та від -1 до +1 вночі. Опади передбачаються у Чернігівській та Сумській областях. На сході України температура повітря коливатиметься від -1 до +1 вдень, а вночі від -2 до -4 градусів морозу. Мокрий сніг з дощем очікується у Харківській області. У центральних регіонах температура становитиме від 0 до +2 градусів тепла вдень та від -1 до +1 градусів вночі. Разом з тим опади очікуються й у Полтавській області. У південній частині країни опадів не передбачається. Температура повітря коливатиметься від +1 до +3 градусів вище нуля вдень та від -1 до +2 градусів вночі. У західних областях температура буде від +3 до +5 градусів тепла вдень та від -1 до +2 градусів вночі.

У Києві в цей день опадів не прогнозується. Температура повітря коливатиметься від 0 до +2 як вдень, так і вночі. 

У неділю, 20 грудня, на території західних областей синоптики прогнозують мінливу хмарність, без опадів. Температура повітря у західному регіоні становитиме від +3 до +5 градусів тепла вдень та від 0 до +2 градусів тепла вночі. На території північних областей синоптики передбачають мокрий сніг із дощем. Температура повітря як вдень, так і вночі коливатиметься від -1 до +1 градусів. На сході у неділю також передбачається мокрий сніг з дощем. Вдень температура буде становити від -1 до +1 градусів, а вночі – від -2 до -4 градусів нижче нуля. На півдні вдень очікується від +1 до +3 градусів тепла, а вночі – від -1 до +2 градусів. 

У Києві цього дня опадів не прогнозується. Температура повітря становитиме градуси від 0 до +2 градусів тепла як вдень, так і вночі.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com