Погода на тиждень: В Україні очікується сніг і морози до -14 - Запоріжжя.Info

Погода на тиждень: В Україні очікується сніг і морози до -14

Сніг очікується по всій території країни

В Україні протягом тижня, 11-15 січня, очікуються опади у вигляді снігу. Температура повітря вдень в Україні коливатиметься від -2 до +2, а вночі вдарять морози. Про це свідчать дані Українського гідрометцентру.

У понеділок, 11 січня, в Одеській області і в Криму йтиме сніг з дощем. У всіх інших регіонах буде спостерігатися суха і похмура погода. У західних областях температура повітря вдень коливатиметься від -1 до +5, а вночі від -1 до -6. У центральних областях температура повітря вдень становитиме від -1 до +1, а вночі стовпчики термометрів покажуть від -3 до -8 градусів. У північних і східних регіонах температура повітря буде в межах від 0 до -2, а вночі вона очікується від -4 до -7. У південних областях температура повітря вдень становитиме від -1 до +3, а вночі стовпчики термометрів покажуть від 0 до -4 градусів.

У Києві та області буде похмуро. Температура повітря вдень очікується від 0 до -2, а вночі від -2 до -4.

У вівторок, 12 січня, у західних і південних областях йтиме сніг. У всіх інших регіонах буде спостерігатися суха і похмура погода. У західних областях температура повітря вдень коливатиметься від -1 до +2, а вночі від -2 до -7. У центральних і північних областях температура повітря вдень складе від -1 до +1, а вночі стовпчики термометрів покажуть від -4 до -7 градусів. У східних регіонах температура повітря буде в межах від 0 до -2, а вночі вона очікується від -3 до -7. У південних областях температура повітря вдень становитиме від 0 до +2, а вночі стовпчики термометрів покажуть від 0 до -3 градусів.

У Києві та області буде похмуро. Температура повітря вдень очікується від -1 до +1, а вночі від -4 до -6.

У середу, 13 січня, у всіх регіонах країни йтиме сніг. У західних областях температура повітря вдень коливатиметься від 0 до -3, а вночі від -2 до -7. У центральних і північних областях температура повітря вдень складе від -1 до -4, а вночі стовпчики термометрів покажуть від -3 до -6 градусів. У східних регіонах температура повітря буде в межах від -2 до -5, а вночі вона очікується від -3 до -7. У південних областях температура повітря вдень становитиме від -1 до +2, а вночі стовпчики термометрів покажуть від -1 до -3 градусів.

У Києві та області температура повітря вдень очікується від -2 до -4, а вночі від -4 до -6.

У четвер, 14 січня, у більшості областях країни, крім східних і південних областей, йтиме сніг. У західних областях температура повітря вдень коливатиметься від -4 до -7, а вночі від -5 до -8. У центральних і північних областях температура повітря вдень складе від -8 до -12, а вночі стовпчики термометрів покажуть від -8 до -12 градусів. У східних регіонах температура повітря буде в межах від -3 до -7, а вночі вона очікується від -6 до -9. У південних областях температура повітря вдень становитиме від -1 до -4, а вночі стовпчики термометрів покажуть від -2 до -4 градусів.

У Києві та області температура повітря вдень очікується від -9 до -11, а вночі від -9 до -11.

У п’ятницю, 15 січня, у всіх регіонах країни йтиме сніг. У західних областях температура повітря вдень коливатиметься від -6 до -9, а вночі від -7 до -12. У центральних і північних областях температура повітря вдень складе від -9 до -12, а вночі стовпчики термометрів покажуть від -11 до -14 градусів. У східних регіонах температура повітря буде в межах від -5 до -7, а вночі вона очікується від -7 до -10. У південних областях температура повітря вдень становитиме від -3 до -6, а вночі стовпчики термометрів покажуть від -6 до -9 градусів.

У Києві та області температура повітря вдень очікується від -9 до -11, а вночі від -12 до -14.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com