“Подумайте хоча б про молодь!” Українці закликали владу закупити російську вакцину проти Covid-19 – Запоріжжя Інфо

“Подумайте хоча б про молодь!” Українці закликали владу закупити російську вакцину проти Covid-19

Україна очікує поставок першої партії вакцин від коронавірусу в 2021 році. За оптимістичними прогнозами, наша країна її отримає в березні наступного року. Однак заявлених обсягів не вистачить навіть для половини тих, хто повинен буде робити щеплення в першу чергу: медики, поліція, люди похилого віку. Українська влада могла б залишити політику поза рамками питання порятунку життів своїх співгромадян, і закупити російську вакцину від коронавірусу. Своєю думкою вони поділилися в передачі “Чуємо кожного”.

“Навіщо відмовлятися, якщо це хороша якісна вакцина? Навіщо чекати незрозуміло скільки часу, поки до нас приїде американська, якщо можна поруч взяти, і вакцинувати людей?” – дивується сумчанин.

“Звичайно не варто відмовлятися. Яка різниця: російська, не російська, англійська, німецька… Головне, щоб допомогла”, – впевнена киянка.

“Заради здоров’я нації, людей, думаю, що не повинно бути ніяких кордонів, ніде, ні в чому”, – вважає харків’янка. 

“Ні в якому разі не можна відмовлятися! Скільки хворих людей, скільки смертей! Якщо є можливість купити, якщо є можливість виробляти вакцину – треба це робити”, – заявляють мешканки Маріуполя.

“Подумайте хоча б про молодь! Гаразд ми вже, люди похилого віку. Але держава повинна думати хоча б про молодь, адже це наше майбутнє! Вакцину однозначно треба закуповувати”, – вважає мешканка Торецька.

Відповідаючи на питання, чи варто домовитися з Росією про постачання вакцини в Україну, жителі країни одностайно заявили: звичайно варто, адже на кону – здоров’я і життя нації.

“Українці їздять до Росії на заробітки, у багатьох з нас там рідня. А те, що наша влада не може домовитися з глобальних питань – Це сумно. Але нехай хоча б подумає про життя своїх людей. Домовлятися треба”, – впевнена сумчанка.

“Для влади закупівля вакцин не повинна бути політичним рішенням. Потрібно закрити очі на походження вакцини і дивитися виключно на її медичні властивості”, – вважає киянин.

“Якщо вона обійдеться нам дешевше – чому б і ні?”- заявляє одеситка.

“Я хочу і буду вакцинуватися російською вакциною, оскільки довіряю їй. Якщо у мене буде можливість – я поїду в Росію, і своїм привезу вакцину, якщо влада не закупить її для України”, – заявляє харків’янка.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com