“Податковий майдан”: Ніч на Майдані Незалежності минула спокійно і без сутичок – Запоріжжя Інфо

“Податковий майдан”: Ніч на Майдані Незалежності минула спокійно і без сутичок

Українські підприємці продовжують акцію протесту на Майдані Незалежності

Українські підприємці продовжують акцію протесту на Майдані Незалежності проти касових апаратів та за право працювати під час локдауна. Про це повідомив кореспондент “112 Україна”.

Наразі на Майдані ситуація спокійна. За словами очільника руху SaveФОП Сергія Доротича, сьогодні планується, що близько 400 підприємців буде на акції протесту. Ніч на Майдані минула спокійно, без сутичок. Проте, як зазначив Сергій Доротич, є проблема, яку потрібно вирішити негайно. Фопівці жаліються, що їм нема де справити фізіологічні потреби.

“Правоохоронці не хочуть, щоб ми як свідомі громадяни справляли свої фізіологічні проблеми, сходили у туалет і не забруднювали прилеглу територію. Ми вже третю добу намагаємося сюди завезти туалети. Я хочу вибачитися в першу чергу перед киянами, ми не знаємо, що робити, і просимо вашої підтримки, щоб ви звернулися до КМДА, до керівництва МВС у місті Києві. Ми хочемо поставити біотуалети”, – розповів Доротич.

Проте припиняти протест не збираються. Підприємці навіть розробили графік.

“На день має бути близько 400 осіб на Майдані. На ніч ми плануємо, щоб у нас завжди залишалося 100-150 людей”, – повідомив очільник  SaveФОП.

Нагадаємо, підприємці зі всієї України вийшли на акцію протесту у Києві під Верховною Радою 15 грудня. Це наймасштабніша акція ФОПів. Від ВР мітингувальники перемістилися спочатку до Офісу президента, а опісля – на Майдан Незалежності, де зараз і перебувають. На Майдані цілодобово вартують правоохоронці. Інколи між мітингувальниками та правоохоронцями відбуваються сутички, є потерпілі.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com