План вакцинації від коронавірусу планують затвердити в найближчий тиждень, – Шмигаль – Запоріжжя Інфо

План вакцинації від коронавірусу планують затвердити в найближчий тиждень, – Шмигаль

Вакцинація населення очікується з лютого наступного року

В Україні вже розроблено Національний план вакцинації населення від коронавірусу. Затвердження цього плану вакцинації очікується в найближчий тиждень. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі онлайн-розмови НВ “Україна і світ в 2021”.

“Є Національний план вакцинації. Як і багато інших країн, Україна його також має. Ми будемо його затверджувати в найближчий тиждень”, – зазначив Денис Шмигаль. 

За словами глави уряду, вакцинація населення від коронавірусу почнеться, орієнтовно, в лютому 2021 року.

“Ми розуміємо, як ми будемо вакцинувати, кого ми будемо вакцинувати, практично розуміємо, коли будемо починати. Це лютий-місяць. У березні ми вже отримаємо, повинні отримати згідно контракту перший мільйон відповідно до глобальної ініціативи  COVAX і далі, в наступному році вакцина буде в Україні”, – сказав прем’єр.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський поставив завдання перед послами, щоб Україна отримала перші партії вакцини від Covid – 19 вже в січні. За його словами, насамперед це завдання для українських послів у Великій Британії, США, Франції, Німеччини, Італії, представника при ЄС. Однак це зовсім не означає те, що інші посли можуть розслабитися і не працювати в цьому напрямку. 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com