Переведення вчителів на контракт та робота санаторних шкіл – Запоріжжя Інфо

Переведення вчителів на контракт та робота санаторних шкіл

Сергій Бабак наголосив, що санаторні школи в Україні закриватися не будуть.

Голова комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак під час засіданння погоджувальної ради депутатських фракцій Верховної ради України розповів про переведення вчителів на контракт, оптимізацію шкіл та роботу санаторних шкіл.

Що стосується санаторних шкіл, то вони закриватися не будуть. Засновники протягом року повинні змінити тип закладу на ліцей зі збереженням пансіону, як структурного підрозділу. З приводу переведення вчителів на контракту форму, законом про “Повну загальну середню освіту” передбачено, що на контрактну форму переводяться всі керівники закладів середньої освіти і педагогічні працівники, яким пенсія виплачується за віком. На контракт вони переводяться автоматично, так само засновники можуть продовжити з ними контракт в будь-який час.

Що стосується оптимізації шкіл, то за словами Сергія Бабака,  оптимізація все ж таки буде проходити. Середні малокомплектні школи будуть переводитися за рішенням місцевої громади. Якщо місцева громада захоче, вона буде і надалі їх  утримувати:

 В Україні є малокомплектні школи, в яких навчається 30, 20 і менше дітей. Уявіть собі – це по дві, три дитини в одному класі. Справа навіть не в тому, що на утримання цієї школи йде в 20, а то і в 30 разів більше , ніж в будь-якій іншій школі в Україні. Справа в тому, шо якість знань у цих дітей на 30 відсотків статистично нижча, ніж в інших.

Також голова комітету торкнувся законопроєкту «Про внесення змін до закону України про вищу освіту» щодо продовження строків завершення підготовки кандидатів та докторів наук:

Під час карантину спеціалізовані вчені ради не мали змоги працювати. Аспіранти і докторанти були позбавлені можливості захистити свої дисертації, тому ми просимо продовжити на пів року цей термін і просимо його прийняти за основу загалом.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com