Пенсіонерів можуть оштрафувати за недостовірну інформацію - Запоріжжя.Info

Пенсіонерів можуть оштрафувати за недостовірну інформацію

У Пенсійному фонді радять до них звертатися за кілька місяців до досягнення пенсійного віку.

Пенсіонерам, які працюють, чи здійснюють підприємницьку діяльність, варто бути обачними. Адже у разі їхнього працевлаштування не передбачено перерахунок пенсії з урахуванням нового прожиткового мінімуму для обчислення мінімального розміру або доплати за законодавством.

Під час призначення (перерахунку) пенсії пенсіонеру під особистий підпис повідомляють про його обов’язок у разі працевлаштування надати дані про це до органу Пенсійного фонду.

Якщо ж пенсіонер не повідомить про такі зміни, а Фонду стане про них відомо під час звірки з державними реєстрами, пенсіонеру можуть загрожувати штрафні санкції. Іншими словами, пенсію людині можуть зменшити.

Окремо пенсіонерам радять за кілька місяців до досягнення пенсійного віку звернутися до фахівців Пенсійного фонду, які проведуть попередню правову експертизу документів та їхнє належне оформлення.

Найчастіше трапляються такі помилки:

неточності в оформленні трудових книжок (неповні або неточні записи, не завірені виправлення, відсутність або погана якість друку);

довідки про стаж, особливо довідки, що уточнюють особливий характер роботи, заповнюють неправильно (тобто виправлення, відсутні номер, дата видачі, розшифровка підписів, підстава видачі довідки, вказують неточні або неповні відомості про роботу майбутнього пенсіонера);

неточності і в індивідуальних відомостях з системи персоніфікованого обліку.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com