Парки і заповідники: Глава Мінкульту розповів, де можна гуляти під час карантину - Запоріжжя.Info

Парки і заповідники: Глава Мінкульту розповів, де можна гуляти під час карантину

8 січня в Україні почали діяти посилені карантинні обмеження

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко закликав українців не накопичуватися в тих місцях, де є великий ризик захворіти Covid-19, в той же час, дотримуючись соціальної дистанції, прогулятися в парку або відвідати заповідники. Про це Ткаченко написав на своєму каналі в Telegram.

“Щоб сфера культури почала працювати 25 січня – потрібна ваша підтримка. Я не закликаю вас сидіти вдома. Навпаки! Просто дотримуйтесь соціальну дистанцію. Візьміть каву на винос, їдьте в заповідник (вони, до речі, працюють), сходіть з сім’єю в парк. Важливо: не збирайтеся компанією в одному місці – занадто великі ризики захворіти. Я розумію, кожному хочеться зустрітися з друзями і рідними. І саме тому напередодні вже неіснуючого свята – “старого нового року”, який все одно хтось відзначатиме, подумайте про тих, хто вас оточує. А також про українську культуру та її працівників, про мільйони людей, які працюють у малому бізнесі. Саме вони зазнають збитків від локдауну найбільше”, – заявив Ткаченко..

Нагадаємо, 8 січня в Україні почали діяти посилені карантинні обмеження для протидії поширенню коронавірусу. Вони діятимуть до 24 січня включно.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com