Пандемія коронавірусу, імовірно, зменшить свою активність лише у травні 2021 року, - Віктор Ляшко - Запоріжжя.Info

Пандемія коронавірусу, імовірно, зменшить свою активність лише у травні 2021 року, – Віктор Ляшко

За прогнозами головного санітарного лікаря, з травня наступного року в Україні буде запроваджено вже адаптивний карантин

Коронавірус, імовірно, у травні 2021 року зменшить свою активність, адже стане сезонною хворобою. Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, передає ТСН.

Відтак, за прогнозами Ляшка, з травня наступного року в Україні буде запроваджено вже адаптивний карантин.

“Орієнтовно, я вважаю, що вже від травня 2021 року у нас буде вже такий адаптивний карантин, який дозволить дихати легше. Але цьому буде сприяти і сезонність вірусу, я думаю, ми будемо бачити чітку сезонність і у весняно-літній період коронавірус зменшить свою активність і циркуляцію”, – сказав Віктор Ляшко.

Крім того, за словами Ляшка, до весни в Україні почнеться процес вакцинації населення і поступово в людей буде формуватися імунітет до хвороби.

Нагадаємо, 8 грудня Україна надіслала першу частину заявки до світової ініціативи COVAX на 8 млн доз вакцини від Covid-19. Водночас Центр громадського здоров’я в Україні сформував критерії для визначення пріоритетних груп людей, які в першу чергу отримають вакцину проти Covid-19. На основі цих рекомендацій було визначено 12 пріоритетних груп населення, які сукупно охоплюють майже 21 млн осіб (20 млн 866 тис. 390), або 50% населення України. До них належать працівники сфери охорони здоров’я, військовики, педагоги, люди похилого віку та особи, які проживають в соцустановах, люди із супутніми захворюваннями та ін. Другу частину заявки до COVAX буде подано 14 грудня 2020.

Протягом минулої доби в Україні зареєстрували 13 514 нових випадків інфікування коронавірусом. Протягом останньої доби найбільшу кількість  випадків підтвердили у м. Київ (1880), Запорізькій (895), Одеській (874), Київській (787) та Дніпропетровській (759) областях. Від початку пандемії коронавірусом в Україні інфікувалися 872 228 людей, 480 348 (+15 327 впродовж доби) – одужали, 14 775 (+285) – померли.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com