“Обіцяні 300% доплат ми не отримуємо”: У Боярській лікарні звільнилося близько 30% медпрацівників – Запоріжжя Інфо

“Обіцяні 300% доплат ми не отримуємо”: У Боярській лікарні звільнилося близько 30% медпрацівників

У Боярській ЦРЛ не вистачає персоналу

У Боярській центральній районній лікарні (Київська область) медики не отримують обіцяні 300% доплат до зарплати. Через це близько 30% медпрацівників звільнилося, а молодий персонал йти працювати за такі гроші не хоче. Про це розповіла медсестра Боярської центральної районної лікарні Вікторія Лісовська в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Моя зарплата зросла на 226 грн. Я не кажу про доплати за коронавірус, які ми сьогодні отримуємо, тому що нашу лікарню перетворено на госпіталь, але й обіцяні 300% ми не отримуємо. Наразі я отримую десь 215% до свого окладу, працюючи з хворими на коронавірус”, – розповіла Лісовська.

За словами медсестри, в лікарні вже не вистачає  медперсоналу, оскільки близько 30% персоналу звільнилося. А молоді люди не йдуть на роботу, почувши, яка у них буде заробітна плата, додала вона.

Нагадаємо, у Києві та Львові 16 грудня медичні працівники вийшли на акції протесту, вимагаючи від влади встановити гідну зарплату і збільшити виплати у разі захворювання на Covid-19. 19 грудня в Києві на мітинг вийшли близько трьох тисяч українських медпрацівників.

Також повідомлялося, що медики планують всеукраїнський страйк після Нового року.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com