Новорічні свята 2021: Як працюватимуть банківські установи та пошта – Запоріжжя Інфо

Новорічні свята 2021: Як працюватимуть банківські установи та пошта

Установи в Україні працюватимуть за розкладом вихідних днів, які визначив уряд

У період новорічних та різдвяних свят очікуються додаткові вихідні. Банківські установи та пошта в період новорічних свят працюватимуть за розкладом вихідних днів, які визначив уряд.

Банки в Україні працюватимуть 31 грудня, однак у скороченому режимі, тому всі фінансові питання рекомендується закрити до 14:00. 

Повний робочий день в банківських установах буде 4 і 5 січня. 6 січня робочий день скоротять на годину, а ось 7 і 8 січня – вихідні.

Нова пошта” працюватиме 31 грудня за скороченим графіком до 18:00. 1 січня – вихідний, а з 2 по 5 січня “Нова пошта” працюватиме за звичайним графіком. 6 січня буде скорочено графік до 18:00. 7 і 8 січня – вихідний.

Укрпошта” також буде вихідною 1 і 7 січня. З 2 по 5 січня пошта працюватиме за звичайним графіком, а 6 січня – скорочений графік. З 8 січня відділення пошти працюватимуть у звичайному режимі.

Зазначимо, що в період новорічних та різдвяних свят найбільш завантажені відділення “Укрпошти” по всій Україні працюватимуть без вихідних. Більшість із них розташовані в обласних центрах і великих містах.

Перелік відділень “Укрпошти”, які працюватимуть на Новий Рік та Різдво:

Графік роботи Укрпошти на Н…< / a> by Віта Гірко< / a>< / p>

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.




ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com