Нові мутації коронавірусу з’являтимуться й далі, - ВООЗ - Запоріжжя.Info

Нові мутації коронавірусу з’являтимуться й далі, – ВООЗ

Очільник ВООЗ закликав людей дотримуватися карантинних обмежень, адже якщо вірус буде менше поширюватися, то матиме й менше шансів мутувати

У Всесвітній організації охорони здоров’я заявили, що нові штами коронавірусу з’являтимуться й далі. Про це на брифінгу розповів директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Гебреісус.

“Минулими вихідними Японія повідомила ВООЗ про виявлення нового варіанту вірусу. Що більше вірус поширюється, то більше шансів для появи його варіацій”, – пояснив він.

За його словами, цей штам коронавірусу не зробив інфекцію агресивнішою. Однак поява нових штамів ускладнює роботу охорони здоров’я. Очільник ВООЗ закликав людей дотримуватися карантинних обмежень, адже якщо вірус буде менше поширюватися, то матиме й менше шансів мутувати.

Нагадаємо, 10 січня в Японії виявили новий штам коронавірусу, завезений із Бразилії. Відомо, що новий штам до Японії завезли четверо туристів, які прилетіли з Бразилії. Протестували громадян одразу по прильоті в аеропорту Ханеда. У Національному інституті інфекційних захворювань повідомили, що поки немає доказів того, що новий штам більш заразний або викликає більш важку форму захворювання. При цьому вчені стверджують, що новий штам схожий на ті, які поширюються у Великій Британії і Бразилії.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com