Нова мутація коронавірусу була і в Україні, але заражена людина поїхала на роботу до Чехії, – інфекціоніст – Запоріжжя Інфо

Нова мутація коронавірусу була і в Україні, але заражена людина поїхала на роботу до Чехії, – інфекціоніст

За словами лікаря, про те, що людина заражена вірусом, що мутував, стало відомо, коли вона залишила Україну, – чеські колеги надіслали її тест

Нова мутація коронавірусу була зафіксована і в Україні, проте інфікована нею людина поїхала працювати до Чехії. Про це розповів лікар-інфекціоніст Віктор Петров в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Симптоматика не була унікальною – пацієнт мав легку форму, у нього не було проблем, пов’язаних з легенями тощо. Пацієнт переніс, поїхав звідси на роботу до Чехії, і чеські колеги надіслали мені його тест, в якому були ознаки мутації. Саме ретроспективно я про це дізнався, не в Україні, пацієнт вже видужалим перебував у Чехії”, – сказав Петров.

За словами лікаря, пацієнт лікувався без будь-яких додаткових засобів. В цілому, лікування було симптоматичним, і потреби в якому-небудь інтенсивном методі не було.

Нагадаємо, спочатку високозаразну мутацію коронавірусу виявили у Великій Британії. Пізніше штам, іменований як VOC 202012/0, проник до Франції, Німеччини, Швейцарії, Сінгапуру, Нідерландів, Данії, Австралії. Нова мутація вірусу SARS-CoV-2, спочатку названа 501.V2, також циркулює і в Південній Африці.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com