Німеччина профінансує житло для переселенців з Донбасу - Запоріжжя.Info

Німеччина профінансує житло для переселенців з Донбасу

Німецький уряд надасть Україні 25,5 млн євро на житло для внутрішніх переселенців. Грант допоможе рефінансувати 1200 кредитів і дозволить ВПО отримати позику під 3% річних.

«До 5000 внутрішньо переміщених осіб матимуть вигоду від цього проекту, який покращує їх умови життя і їхню соціальну інтеграцію в територіальні громади, які їх приймають. У той час як звичайна ринкова процентна ставка за наявними кредитами може досягати до 25% річних, домогосподарства, які мають на це право, можуть отримати кредити за державною кредитною програмою під близько 3% річних», – заявили у посольстві ФРН.

Раніше у Мінветеранів оприлюднили суму на компенсацію зруйнованого житла на Донбасі. У 2019 році держава профінансувала на 500 млн грн програму для переселенців «Доступне житло» та програму для придбання житла в кредит під 3% річних.

Нагадаємо, президент Зеленський заявив, що на відновлення постраждалих від російської агресії тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей, необхідні 300 мільярдів гривень.

Перший заступник глави Офісу Президента Сергій Трофимов зазначив, що на відновлення підконтрольних Україні територій Донбасу, потрібні не менше 372 мільйонів євро.


ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com