Німеччина профінансує житло для переселенців з Донбасу – Запоріжжя Інфо

Німеччина профінансує житло для переселенців з Донбасу

Німецький уряд надасть Україні 25,5 млн євро на житло для внутрішніх переселенців. Грант допоможе рефінансувати 1200 кредитів і дозволить ВПО отримати позику під 3% річних.

«До 5000 внутрішньо переміщених осіб матимуть вигоду від цього проекту, який покращує їх умови життя і їхню соціальну інтеграцію в територіальні громади, які їх приймають. У той час як звичайна ринкова процентна ставка за наявними кредитами може досягати до 25% річних, домогосподарства, які мають на це право, можуть отримати кредити за державною кредитною програмою під близько 3% річних», – заявили у посольстві ФРН.

Раніше у Мінветеранів оприлюднили суму на компенсацію зруйнованого житла на Донбасі. У 2019 році держава профінансувала на 500 млн грн програму для переселенців «Доступне житло» та програму для придбання житла в кредит під 3% річних.

Нагадаємо, президент Зеленський заявив, що на відновлення постраждалих від російської агресії тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей, необхідні 300 мільярдів гривень.

Перший заступник глави Офісу Президента Сергій Трофимов зазначив, що на відновлення підконтрольних Україні територій Донбасу, потрібні не менше 372 мільйонів євро.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com