Незалежній країні – незалежну церкву: Українські віряни вийшли на мітинг під стіни Офісу Генпрокурора – Запоріжжя Інфо

Незалежній країні – незалежну церкву: Українські віряни вийшли на мітинг під стіни Офісу Генпрокурора

“Незалежній країні – незалежну церкву!”. З такими гаслами під стіни Офісу Генерального прокурора вийшли українські віряни. Вони вважають, що права віруючих грубо порушуються, адже за людей обирають, до якої церкви їм ходити.

Про це йшлося в сюжеті телеканалу ZIK.

Як зазначено, у розпалюванні релігійної ворожнечі люди звинувачують п’ятого президента України Петра Порошенка, адже саме він у 2018 році звернувся до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням визнати автокефалію Української церкви. Цей крок фактично підпорядкував українську церкву Константинополю.

Організатори акції вимагають покарати всіх, хто сприяв ухваленню цього рішення, зокрема екс-президента України Петра Порошенка, екс-міністра культури Євгена Нищука та митрополита Епіфанія, структури якого, скориставшись владою Порошенка, проводили рейдерські захоплення храмів.

“Після отримання Томосу ми почали правовий захист віруючих храму Різдва Христового в Одесі, які залишилися в юрисдикції Київського Патріархату, надали відповідні документи в усі інстанції про те, що вони не хочуть і не переходять у ПЦУ, але, попри це, силовим методом захопили наш храм, людей та священників Київського патріархату побили”, – розповів організатор акції Андрій Сидоренко.

Українські віруючі також обурені словами Вселенського патріарха Варфоломія про те, що він визнає тільки Православну Церкву України. Хоча в Україні давно створена і існує Українська православна церква Київського патріархату, яка має дуже багато парафіян.

“Вони рішення свої ухвалюють таким чином, що тільки Православна Церква України має право на існування. Але Київський патріархат насправді не ліквідований”, – наголосила учасниця мітингу Ірина.

Підтримати акцію протесту прийшли і військові, і ветерани АТО. Кажуть, що за часів Київського патріархату армія відчувала велику підтримку з боку церкви, тому зараз вони стають на бік Української Православної церкви Київського патріархату, готові захищати віру і не допустити рейдерських захоплень храмів по всій Україні. 

Нагадаємо, що це вже четверта акція на підтримку української церкви. Раніше в листопаді віруючі виходили на Софіївську площу з акціями недовіри до Вселенського патріарха Варфоломія.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com