Не 300 тис. грн на добу: У КСУ прокоментували інформацію щодо відпочинку Тупицького - Запоріжжя.Info

Не 300 тис. грн на добу: У КСУ прокоментували інформацію щодо відпочинку Тупицького

У суді заявили, що прибуток Тупицького за грудень повністю покриває суму витрат на відпочинок

У Конституційному суді прокоментували інформацію в ЗМІ щодо відпочинку Тупицького в Еміратах. ЗМІ писали, що він проводить відпустку в Королівському готелі за 300 тис. грн на добу. Про це повідомляє прес-служба КСУ.

“З метою спростування неправдивої інформації, поширеної в засобах масової інформації щодо відпочинку голови Конституційного суду України Олександра Тупицького та його сім’ї, а також для внесення ясності і правди, за його дорученням надаємо повні й достовірні факти з цього питання”, – йдеться в повідомленні.

У прес-службі повідомили, що Тупицький з 6 по 13 січня 2021 року офіційно перебуває у щорічній відпустці. До Еміратів він разом із дружиною і сином вилетів 6 січня і перебуватиме там до кінця відпустки.

Вартість пакету послуг на трьох осіб становить 242 тис. 116 грн. У вартість туру входить авіапереліт в обидва боки, проживання у двокімнатному номері готелю Kempinski Palm Jumeirah, дворазове харчування, трансфер, страхування та вартість туристичного обслуговування.

“Зазначене спростовує неправдиві заяви окремих осіб та ЗМІ стосовно оренди Олександром Тупицьким спільно із сім’єю королівської вілли в Дубаї вартістю 300 тис. грн на добу”, – додали в КСУ.

У суді також заявили, що прибуток Тупицького за грудень становить 433 тис. 538 грн, що повністю покриває суму витрат на відпочинок. 

Зазначимо, раніше ЗМІ писали, що Тупицький відпочиває на королівській віллі вартістю 300 тис. грн на добу.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com