Наступного тижня радники "нормандського формату" продовжать перемовини, - Єрмак - Запоріжжя.Info

Наступного тижня радники “нормандського формату” продовжать перемовини, – Єрмак

Єрмак оцінив перемовини як “непростий, але конструктивний і змістовний діалог”

Політичні радники лідерів країн “нормандського формату” (Україна, Франція, Німеччина та Росія) наступного тижня продовжать консультації щодо реалізації рішень Паризького саміту. Про це повідомив голова Офісу президента України Андрій Єрмак, передає “Укрінформ”. 

“Будемо сподіватися, що зробимо кілька наступних кроків уже наступного тижня. Перерва буде недовгою”, – сказав Єрмак.

Єрмак оцінив перемовини як “непростий, але конструктивний і змістовний діалог”. При цьому визнав, що говорити про якісь домовленості він не може.

За інформацією видання, наступне спілкування радників відбудеться в другій половині дня в п’ятницю наступного тижня в режимі відеоконференції.

Разом з тим, в ОП зазначили, що під час консультацій, які тривали понад шість годин, радники лідерів “Нормандської четвірки” обговорили стан виконання домовленостей, досягнутих очільниками Німеччини, Франції, України та Росії під час саміту в Парижі у грудні 2019 року. Зокрема, сторони торкнулися всіх питань порядку денного – від безпекових до гуманітарних. Дискусія мала непростий, але конструктивний характер.

А от журналіст видання “Ехо Москви” повідомив що переговори у Берліні з тріском провалилися.

“Переговоринормандської четвірки” в Берліні по Донбасу провалилися.Просування нуль” – мої джерела” – заявив Олексій Венедиктов, журналіст “Ехо Москви”.

Варто зазначити, що попередня зустріч політрадників в “нормандському форматі” пройшла 11 вересня 2020 року в Берліні.

Нагадаємо, на “нормандському саміті” глав держав у Парижі 9 грудня 2019 року було погоджено, що до кінця року відбудеться обмін “утримуваними особами, пов’язаними з конфліктом” за принципом “всіх на всіх”. “Нормандська четвірка” зафіксувала необхідність відкрити на лінії розмежування на Донбасі нові пункти пропуску для цивільних осіб, “виходячи, перш за все, з гуманітарних критеріїв”. 

Разом з тим 13 січня Міністерство закордонних справ Франції закликало сторони конфлікту на Донбасі виконувати домовленості, досягнуті під час саміту країн “нормандської четвірки” в Парижі в 2019 році.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com