Наразі підстав для посилення карантину в Києві немає, – Олег Рубан – Запоріжжя Інфо

Наразі підстав для посилення карантину в Києві немає, – Олег Рубан

За словами Рубана, більш жорстокі карантинні обмеження потрібно буде вводити в лютому

На сьогодні немає жодних підстав для посилення карантиних обмежень у столиці. Про це повідомив глава Держспоживслужби Києва Олег Рубан, передає “РБК-Україна”.

За словами Рубана, більш жорстокі карантинні обмеження потрібно буде вводити в лютому, але аж ніяк не зараз. За його словами, саме в лютому очікується зростання захворюваності Covid-19. 

“Ні, підстав для цього немає (посилювати карантин раніше – ред.). У нас є підстави робити це в лютому, коли у нас прогнозується зростання захворюваності”, – сказав Рубан.

За словами Рубана сьогодні епідемічна ситуація у Києві дещо напружена через високий показник госпіталізації. 

“Вона напружена через стабільно високий показник госпіталізації важких випадків. Але негативом також є те, що менше звертаються за медичною допомогою або через недовіру до медицини, або через небажання. Тобто, займаються люди самолікуванням”, – зазначив Рубан.

Нагадаємо, з 8 по 24 січня в Україні буде запроваджено посилені карантинні обмеження. Так звані “зимові канікули заради безпеки” передбачають: заборону роботи кафе, ресторанів, барів; заборону роботи кінотеатрів, театрів; заборону роботи фітнес-клубів, спортивних залів, басейнів; заборону роботи торговельно-розважальних центрів (дозволятиметься торгівля продуктами харчування, ліками, ветпрепаратами, товарами особистої гігієни та побутовою хімією); заборону торгівлі непродовольчими товарами; заборону  проведення будь-яких розважальних, спортивних чи культурних масових заходів; буде відправлено на канікули всі заклади освіти, крім дитячих садочків.

Разом з тим Кабінет Міністрів продовжив карантин та режим надзвичайної ситуації в Україні до 28 лютого 2021 року.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com