На Закарпатті провели екстрене засідання сесії міськради і звернулися до ВРУ з вимогою переглянути ціни на газ - Запоріжжя.Info

На Закарпатті провели екстрене засідання сесії міськради і звернулися до ВРУ з вимогою переглянути ціни на газ

Також звернення направили до “Закарпатгазу” з вимогою переглянути ціни на газ і на його транспортування

У Виноградові, Закарпатська область, провели екстрене засідання сесії міськради, на якому депутати звернулися до ВРУ і до “Закарпатгауз” з вимогою переглянути ціни на газ і на його транспортування. Про це повідомляє кореспондент в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Люди прийшли до міської ради з вимогою зібрати екстрене засідання сесії Виноградівської міської ради. Буквально за півгодини зібралося 28 депутатів, тому сесія була повноважною. Прийшли до компромісу і написали два звернення: одне до ВРУ, інше – до “Закарпатгазу” з вимогою переглянути ціни на газ і на його транспортування”, – сказала кореспондент. 

Зазначається, що мітинг вже завершився, люди розійшлися, проте заявили, що якщо рішення ВРУ і президента їх не будуть влаштовувати, то будуть збиратися на повторні мітинги.

Нагадаємо, сьогодні в Закарпатській області місцеві жителі мітингують проти підвищення тарифів на газ і плати за транспортування газу. Люди заявляють, що більшу частину своїх доходів вони змушені будуть віддати за комунальні послуги. 

Зазначимо, що раніше протести проти підвищення тарифів на газ проходили в Полтаві, Херсоні, Вінницькій та Львівській областях. А вчора, 11 січня, стало відомо, що 15 січня має відбутися загальноукраїнська акція протесту проти підвищення тарифів на газ.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com