На виплати ФОПам цього тижня направили 2,8 млрд грн, – прем’єр-міністр – Запоріжжя Інфо

На виплати ФОПам цього тижня направили 2,8 млрд грн, – прем’єр-міністр

Цього тижня почали виплачувати 8000 грн матеріальної допомоги від держави для ФОПів і найманих працівників

Цього тижня почалася виплата 8000 грн матеріальної допомоги від держави для ФОПів і найманих працівників. Станом на 24 грудня було направлено 2,8 млрд грн для більш як 354 тис. одержувачів. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Facebook.

Денис Шмигаль зазначив, що ті ФОПи, які ще не зареєстрували заявку на виплату допомоги, мають поспішити, адже реєстрація завершується 31 грудня. 

“Реєстрація заявок для отримання одноразової матеріальної допомоги для тих людей, чию господарську діяльність буде припинено внаслідок посиленого карантину у січні, триватиме до 31 грудня. Закликаю підприємців та звичайних працівників подавати заявки, щоб усі змогли отримати такі виплати”, – написав Шмигаль.

Нагадаємо, 10 грудня в Україні набули чинності закони президента України Володимира Зеленського про підтримку бізнесу в період карантину, викликаного коронавірусною інфекцією. Згідно з першим законом, фізичні особи – підприємці в Україні отримають по 8 тис. грн виплат. Він пропонує одноразову матеріальну виплату застрахованим особам, які можуть втратити частину зарплати або доходу в разі запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів. Другий закон передбачає зміни до Податкового кодексу. Зокрема, пропонують списати податковий борг платникам податків у тому разі, якщо сукупний розмір боргу платника за всіма податками і зборами не перевищує 3060 грн та його не погашено станом на 1 листопада 2020 року.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com