На роботу в Польщу: українцям дали важливі поради про перетин кордону - Запоріжжя.Info

На роботу в Польщу: українцям дали важливі поради про перетин кордону

В умовах карантину та пандемії українці, як і раніше, їдуть на заробітки до сусідньої Польщі. І попри на те, що запроваджуються нові карантинні обмеження, потік заробітчан не вичерпується.

Генеральний консул України в Любліні розповів про правила в’їзду на роботу в Польщу.

Василь Павлюк повідомив, що є три важливі правила, яких повинен дотримуватися кожен українець перед поїздкою на роботу в Польщу.

“Перше, повинно бути запрошення, підтверджене воєводою, мається на увазі адміністрацією воєводи. В Україні багато аферистів, які продають фальсифіковані запрошення. Людей на кордоні затримують, люди платять штрафи, і їх пізніше депортують. І вони потім не зможуть в’їхати в країни ЄС на термін 3-5 років”, – повідомив консул.

Він додав, що дотримуватись законів іншої країни потрібно обов’язково і третім правилом є наявність обов’язкової медичної страховки.

“Друге, якщо ви виїжджаєте за кордон, ви повинні зрозуміти — це інша держава, інші закони. Ви повинні себе захищати, вивчіть, почитайте книжку, вимоги до іноземців в державі, куди їдете. Люди приїжджають як з села в село. Нічого подібного. Це інша держава, інші закони. І страхуйтеся. Ви руку, ногу зламаєте — за вас ніхто не буде платити. Ви будете платити, така правда”, – попередив Василь Павлюк.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com