Митрополит Епіфаній привітав християн західного обряду з Різдвом – Запоріжжя Інфо

Митрополит Епіфаній привітав християн західного обряду з Різдвом

За словами Епіфанія, вже понад два тисячоліття минуло від Різдва Христового, і цей час завжди супроводжувався різноманітними викликами та випробуваннями

Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній привітав християн західного обряду з Різдвом у Facebook.

“Сердечно вітаю наших братів і сестер у Христі з інших Помісних православних церков, екзарха Вселенського патріарха в Україні, християн латинського обряду та всіх, хто сьогодні святкує радісну подію для всього людства – Різдво нашого Спасителя! Цього дня разом з вами ми відчуваємо щастя, єднання у Любові та Добрі, Яким є для нас Всемилостивий Господь. Бажаємо, щоби Люблячий Небесний Отець обдарував вас усіма ласками і благословляв усі добрі наміри”, – написав митрополит.

За словами Епіфанія, вже понад два тисячоліття минуло від Різдва Христового, і цей час завжди супроводжувався різноманітними викликами та випробуваннями. 

“Понад два тисячоліття минуло від Різдва Христового, і цей час супроводжувався різноманітними викликами та випробуваннями. Але попри все, ми бачимо, що прихід Сина Божого у цей світ дає можливість людям змінитися на краще. Різдво Христове нагадує нам про безмежну до нас любов Бога, Який зійшов із небес і став Людиною, щоби ми могли обожитися за благодаттю й осягнути вічне і блаженне життя. Не біймося жити з Богом, відкривши Йому двері у свої серця. Відтак ми ніколи не будемо самотніми в радості, а також у час випробувань, які маємо долати задля духовного зростання. Предвічний Бог завжди з нами та робить усе заради нашого блага”, – зазначив Епіфаній.

Нагадаємо, у ніч з 24 на 25 грудня християни західного обряду (переважно католики і протестанти), серед яких чимало українців, починають відзначати світле свято Різдва Христового, або просто Різдво, – одне з найважливіших християнських свят, встановлене на честь народження у плоті Ісуса Христа від Пресвятої Діви Марії.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com