Минулого року на українські номери перейшли понад 350 тис. іномарок, 80% з них - розмитнений секонд-хенд - Запоріжжя.Info

Минулого року на українські номери перейшли понад 350 тис. іномарок, 80% з них – розмитнений секонд-хенд

У грудні на українські номери перейшли понад 40 тис. іномарок

Минулого року на українські номери перейшли 353,4 тис. ввезених з-за кордону старих легкових авто. Тільки в грудні було зареєстровано 40 тис. таких легковиків. Про це повідомляє “Укравтопром”.

У порівнянні з груднем 2019 року реєстрації колишніх в експлуатації іномарок зросли на 31%. При цьому розмитнений секонд-хенд зайняв 80% первинного ринку легкових авто.

Зазначається, що за минулий рік в Україні було реалізовано 85,5 тис. нових легковиків. Таким чином, 4 з 5 вперше зареєстрованих в минулому році легкових автомобілів були імпортним секонд-хендом.

Найпопулярнішою маркою серед старих автомобілів стала німецька Volkswagen. За дванадцять місяців 2020 року українці привезли та зареєстрували 58 518 вживаних Volkswagen. Другий результат у FORD. Власниками старих автомобілів цієї марки стали 33 811 українських автомобілістів.

І третє місце посіла Skoda – 28 782 розмитнених і зареєстрованих машин.

Нагадаємо, що 19 листопада 2020 року набули чинності нововведення для українських власників автомобілів з єврономерами та для іноземців, які перетинають кордон України.

Власників “євроблях” і автомобілів з іноземною реєстрацією почали штрафувати за порушення швидкісного режиму.

Як повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, відтепер всі порушення ПДР, які скоїли машини з іноземною реєстрацією, фіксуватимуть камери відеофіксації.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com