"Ми вже відчули шок, коли отримали платіжки за грудень": У Донецькій обл. люди вийшли на мітинг проти підвищення тарифів на газ - Запоріжжя.Info

“Ми вже відчули шок, коли отримали платіжки за грудень”: У Донецькій обл. люди вийшли на мітинг проти підвищення тарифів на газ

Люди підписали вимогу з тим, щоб їм провели перерахунок за листопад і грудень

У Вугледарі Донецької області місцеві жителі вийшли на протест проти підвищення тарифів на газ. Під час мітингу вони підписали вимогу з тим, щоб їм провели перерахунок за листопад і грудень. Про це повідомила голова Громадської організації “Голос громади” Олена Попенко в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Люди сьогодні зібралися і вийшли на площу. Ми підписали вимогу до міської ради з тим, щоб внести зміни до рішення виконавчого комітету, провести перерахунок за листопад і грудень. Люди обурені й розуміють, що далі вже просто край”, – сказала Попенко.

Голова громадської організації додала, що жителі міста отримали платіжки за грудень з уже підвищеними тарифами.

“Коли по всій країні понад тиждень відбуваються мирні акції протесту, ми, жителі Вугледару, вже на собі відчули шок, коли отримали платіжки за грудень. Ми всі, жителі України, із тремтінням чекаємо лютого, щоб побачити, що нам доведеться заплатити за комунальні тарифи з урахуванням подорожчання. Але ми вже в шоці”, – додала вона.

Додамо, сьогодні, 15 січня, відбувається загальноукраїнська акція протесту проти підвищення тарифів на газ.

Нагадаємо, раніше протести проти підвищення тарифів на газ відбулися в Полтаві, Херсоні, Запоріжжі, Вінницькій, Закарпатській, Івано-Франківській та Львівській областях.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com