Мутація коронавірусу: Українцям рекомендують утриматися від поїздок до Лондона і Південно-Східної Англії – Запоріжжя Інфо

Мутація коронавірусу: Українцям рекомендують утриматися від поїздок до Лондона і Південно-Східної Англії

Українці, які вже знаходяться в районах, найбільш уражених коронавірусом, рекомендується бути уважними і обережними, дотримуватися і виконувати вимоги місцевих органів влади

Через мутацію коронавірусу українцям рекомендують утриматися від поїздок до Лондона і Південно-Східної Англії. Про це повідомили в Посольстві України в Британії.

“У зв’язку із загостренням епідемічної ситуації, пов’язаної з поширенням в окремих регіонах Сполученого Королівства захворювання, викликаного новим типом коронавірусу (2019-nCoV), посольство України рекомендує громадянам України тимчасово утриматися від поїздок до Лондона і Південно-Східної Англії, де, починаючи з 20.12.2020, введена четверта категорія (Tier4) локального локдауну”, – йдеться в повідомленні.

Українцям які вже знаходяться в районах, найбільш уражених коронавірусом, рекомендується бути уважними і обережними, дотримуватися і виконувати вимоги місцевих органів влади.

Станом на 21 грудня, рішення про призупинення авіасполучення з Великобританією прийняли Нідерланди, Бельгія, Австрія, Італія, Ірландія, Німеччина, Чехія, Франція, Швеція, Латвія, Литва, Естонія, Болгарія, А також Канада.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com